pixel FB

Бруківка в Івано Франківську

Бруківка або тротуарна плитка – цей матеріал використовують для дорожнього покриття як у приватному секторі так і вимощення стежок у парках, пішоходних тротуарів, а також паркувальних майданчиків, територій АЗС, підприємств, цехів і навіть автомобільних доріг.

Компанія виробник бруківки у Івано-Франківській області Гарант Плюс Буд – лідер за показниками якості. Виробництво бруківки повністю автоматизоване. Сучасне обладнання і якісна сировина, а також контроль якості дозволяють гарантувати експлуатаційний термін аж понад 20 років.

Спеціалісти компанії постійно розробляють та створюють нові види бруківки, як відразу набувають популярність серед покупців.

Купуйте безпосередньо у виробника!

Гарант Плюс Буд пропонує бруківку в широкому асортименті.

Дизайнери компанії створюють оригінальні ландшафтно-архітектурні композиції із різних видів бруківки та різних кольорових гам. Поєднання популярних видів бруківки дозволяє створювати індивідуальний дизайн для будь-якій території та прикрасити ваше подвір’я або прибудинкову територію.

Наша бруківка виготовляється тільки з високоякісних матеріалів, таких як граніт, спеціальний пісок і цемент найвищої якості. Процент водопоглинання нашої тротуарної плитки наближений до "0"! Обирай краще!

Тротуарна плитака. Види. Ціна

Популярними видами бруківки є – топ продажів, а саме: Новатор, Преміум, Римський Камінь. Ціни на бруківку різні, в залежності від висоти і кольорової гами. Від 200 грн за квадратний метр.

Каталог бруківки

Нові тренди 2021 року

Тротуарна плитка високої якості, яка має форму поверхні подібну до природнього каменю .
Текстура Терасної плитки від ГарантПлюсБуд нагадує сланцевий камінь, який відомий своїми неповторними і різноманітними формами. Завдяки шероховатій поверхні таку плитку з легкістю можна використовувати як для вимощення пішохідних доріжок, територій навколо басейнів, так і для облицювання стінових поверхонь. Терасна плитка гарно підходить для облицювання стін і підлог також і в середені будівель.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Неповторний стиль власного подвір'я і прибудинкових територій створюйте з новою тротуарною плиткою Кастелло. В наборі аж шість плиток різних розмірів, що надає можливість для комбінацій і оздоблення ландшафтних шедеврів. Бруківка Кастелло має особливості і переваги, які дозволять використовувати цю плитку для вимощення як пішохідних так і автомобільних доріжок...

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Бруківка прямокутної форми, яка має структуру поверхні подібну до природнього каменю. Викладена плитка Носталіт дозволить гармонійно поєднати старовинні часи та сучасний стиль водночас додавши природнього вигляду вашому подвір'ю. Відрізняйся! Наша бруківка Носталіт - це тренд, який забезпечить якісний та неповторний стиль Вашої прибудинкової території...

ДЕТАЛЬНІШЕ...
Гарантплюсбуд логотип
ТзОВ „ГарантПлюсБуд”
76008,м. Івано-Франківськ,
вул. Юліана Целевича, 4

garantplusifua@gmail.com


Моб. тел: ‎067-344-51-88


Моб. тел: ‎066-427-67-00


Роздріб: ‎099-294-18-11


Політика конфеденційності

Прайс-лист
Умови і додаткові послуги
  • Доставка автомобілем: 22-25 грн./км. пробігу + 250 грн. година простою.
  • Доставка автомобілем в межах міста –800-1000 грн/год.
  • Вантажні роботи – 35 грн./піддон. Застава за піддон: 80; 120грн.
  • Термін повернення на склад в Ценжів не більше десяти днів (мати з собою накладну).
  • Завантаження продукції виключно на бортові автомобілі ( самосвали тільки бортові)!

Ми у соцмережах

Виробництво: с. Ценжів,
Ів.-Франківської обл.
  • Вібропресована продукція, внаслідок незворотних хімічних реакцій при гідратації цементного зв’язного в бетоні, може мати білі висоли, що не впливають на якість продукції та зникають з поверхні виробів в процесі експлуатації в стандартних погодних умовах.
  • Можуть мати місце окремі виключення частинок органічного походження на поверхні бетонних виробів, що не впливають на якість продукції та зникають у процесі експлуатації від дії атмосферних впливів.
  • Допускаються неконтрастні відхилення у відтінках забарвленої поверхні бетонних виробів в межах однієї партії.
КАЛЬКУЛЯТОР
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗНИЖКИ ДО 20%
Згорнути

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Ваша заявка надіслана

Незабаром ми зв'яжемось з Вами

Ми вам зателефонуємо

Вкажіть Ваш контакти

Отримати знижку 20%

* Знижки до 20% на всю продукцію зі складу!

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Калькулятор

Вкажіть розміри ділянки та оберіть тип плитки

Оберіть Колір
Вартість: грн
Змінити колір
Перевірте введені данні (ширина, довжина)