pixel FB

Бруківка це

Бруківка - цей термін з'явився в народі і походить він від старовинного виду дорожнього покриття у вигляді кам'яних брусків приблизно однакової форми і розміру.

Класичний брущатий камінь зазвичай виготовлявся з твердих гірських порід, що мають високу несучу здатність і більшу стійкість до зношування, наприклад граніту або базальту.

Варіанти, що використовуються для менш навантажених доріг або пішохідних тротуарів, можуть виконуватися з тротуарної плитки, яку виготовляють з різних матеріалів, або відливають з бетону.

В Україні тротуарна плитка часто виготовляється з гранітного щебеню.

бруківка це

Переваги бетонної плитки

Бетонну бруківку виробляють промислово. Виробники фарбують рідку бетонну масу і розливають її у форми.

В порівнянні з натуральним каменем бетонна бруківка коштує дешевше, а виробництво великих кількостей можливо за короткий час.

Оскільки з бетону роблять суміш, можливе багато кольорів і форм. Навряд чи існує інший матеріал, який є таким універсальним.

Бетонна тротуарна плитка - чудова альтернатива, коли справа стосується ущільнювальних поверхонь.

ГарантПлюсБуд пропонує бруківку, яка пропускає дощову воду, навіть газони можливі на проїзді з таким дорожнім покриттям.

Бруківка ЕКО

Бетонна бруківка має злегка пористу поверхню. Тому вона чудово підходить для мощення доріжок. Бетонна плитка також менш слизька в вологу погоду ніж гранітна бруківка та багато інших природних каменів.

Бруківка. - Що в середені?

Технологія виробництва якісної бруківки передбачає використання виключно якісної сировини, а саме: гранітного щебеню різної фракції, піску певної фракції, цементу марки 500, фарби і хімічних елементів.

Така бруківка служитиме довго і лише міцніти з кожним днем.

Яка краща бруківка?

Саме таким питанням потрібно задатися перед тим як вирішити і обрати певний вид.

Краща бруківка це та, яка служить довгі роки і не руйнується з часом через погодні умови. Перед тим як обрати вид тротуарної плитки потрібно врахувати навантаження, яке планується на майбутньє дорожне покриття. Існує бруківка різної товщини і розмірів. Зазвичай товщина бруківки коливається від 4 до 8 сантиметрів

Яка краща бруківка

Як розрізнити якісні вироби від неякісних?

Відповідь одна - якість матеріалів, з яких виробляється бруківка, а також обладнання для виробництва. В Івано-Франківській області ГарантПлюсБуд - єдине підприємство яке виробляє продукцію на німецькому обладнанні ZENITH.

Для виготовлення нашої продукції ми проводимо контроль сировини на кожному етапі та ніколи не застосовуємо дешеві замінники. Якщо щебінь - то гранітний (тв.1300), якщо цемент - то марки 500, якщо барвник - то німецький Bayer (витримує дію УФ випромінювання, перепади температур).

якісна бруківка Гарант

Ми робимо все, щоб наша продукція служили вам довго. При виробництві використовуються тільки миті пісок та щебінь і цемент 500-ї марки - все це наближує водопоглинання до «0»!

Термін служби бруківки

А ви помічали що бруківка може служити від року до декількох десятків років?

Одна плитка розсипається під ногами, а інша тільки набирає міцність з часом. Одна стає сухою після дощу вже через декілька хвилин, а інша стоіть мокра декілька днів.

Вологопоглинання - це властивість матеріалів вбирати до себе воду. Неякісна бруківка зроблена саме з таких матеріалів і зрозуміло що волога і мороз зроблять свою справу - зруйнують будь який камінь.

якісна бруківка
Якість бруківки
Якість бруківки

Яку плитку обрати?

Виробник тротуарної плитки в Івано-Франківську ГарантПлюсБуд зарекомендував себе як Гарант якості. Вже понад 20 років підприємство виробляє бруківку та інші бетонні вироби. Продукцію охоче закуповують забудовники не тільки міста Івано-Франківська а й приватного сектору.

Гарантплюсбуд логотип
ТзОВ „ГарантПлюсБуд”
76008,м. Івано-Франківськ,
вул. Юліана Целевича, 4

garantplusifua@gmail.com


Моб. тел: ‎067-344-51-88


Моб. тел: ‎066-427-67-00


Роздріб: ‎099-294-18-11


Політика конфеденційності


‎Послуги
Умови і додаткові послуги
  • Доставка автомобілем: 40 грн./км. пробігу + 250 грн. година простою.
  • Доставка автомобілем в межах міста –1600-2000 грн/год.
  • Вантажні роботи – 35 грн./піддон. Застава за піддон: 120; 200грн.
  • Термін повернення на склад в Ценжів не більше десяти днів (мати з собою накладну).
  • Завантаження продукції виключно на бортові автомобілі ( самосвали тільки бортові)!

Ми у соцмережах

Виробництво: с. Ценжів,
Ів.-Франківської обл.
  • Вібропресована продукція, внаслідок незворотних хімічних реакцій при гідратації цементного зв’язного в бетоні, може мати білі висоли, що не впливають на якість продукції та зникають з поверхні виробів в процесі експлуатації в стандартних погодних умовах.
  • Можуть мати місце окремі виключення частинок органічного походження на поверхні бетонних виробів, що не впливають на якість продукції та зникають у процесі експлуатації від дії атмосферних впливів.
  • Допускаються неконтрастні відхилення у відтінках забарвленої поверхні бетонних виробів в межах однієї партії.
КАЛЬКУЛЯТОР
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗНИЖКИ ДО 20%
Згорнути

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Ваша заявка НЕ надіслана

Зателефонуйте нам будь ласка

066-427-67-00

Ми вам зателефонуємо

Вкажіть Ваш контакти

Отримати знижку 20%

* Знижки до 20% на всю продукцію зі складу!

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Калькулятор

Вкажіть розміри ділянки та оберіть тип плитки

Оберіть Колір
Вартість: грн
Змінити колір
Перевірте введені данні (ширина, довжина)