pixel FB

Бруківка це

Бруківка - цей термін з'явився в народі і походить він від старовинного виду дорожнього покриття у вигляді кам'яних брусків приблизно однакової форми і розміру.

Класичний брущатий камінь зазвичай виготовлявся з твердих гірських порід, що мають високу несучу здатність і більшу стійкість до зношування, наприклад граніту або базальту.

Варіанти, що використовуються для менш навантажених доріг або пішохідних тротуарів, можуть виконуватися з тротуарної плитки, яку виготовляють з різних матеріалів, або відливають з бетону.

В Україні тротуарна плитка часто виготовляється з гранітного щебеню.

бруківка це

Переваги бетонної плитки

Бетонну бруківку виробляють промислово. Виробники фарбують рідку бетонну масу і розливають її у форми.

В порівнянні з натуральним каменем бетонна бруківка коштує дешевше, а виробництво великих кількостей можливо за короткий час.

Оскільки з бетону роблять суміш, можливе багато кольорів і форм. Навряд чи існує інший матеріал, який є таким універсальним.

Бетонна тротуарна плитка - чудова альтернатива, коли справа стосується ущільнювальних поверхонь.

ГарантПлюсБуд пропонує бруківку, яка пропускає дощову воду, навіть газони можливі на проїзді з таким дорожнім покриттям.

Бруківка ЕКО

Бетонна бруківка має злегка пористу поверхню. Тому вони чудово підходить для мощення доріжок. Вони також менш слизькі в вологу погоду ніж гранітна бруківка та багато інших природних каменів.

Бруківка. - Що в середені?

Технологія виробництва якісної бруківки передбачає використання виключно якісної сировини, а саме: гранітного щебеню різної фракції, піску певної фракції, цементу марки 500, фарби і хімічних елементів.

Така бруківка служитиме довго і лише міцніти з кожним днем.

Яка краща бруківка?

Саме таким питанням потрібно задатися перед тим як вирішити і обрати певний вид.

Краща бруківка це та, яка служить довгі роки і не руйнується з часом через погодні умови. Перед тим як обрати вид тротуарної плитки потрібно врахувати навантаження, яке планується на майбутньє дорожне покриття. Існує бруківка різної товщини і розмірів. Зазвичай товщина бруківки коливається від 4 до 8 сантиметрів

Яка краща бруківка

Як розрізнити якісні вироби від неякісних?

Відповідь одна - якість матеріалів, з яких виробляється бруківка, а також обладнання для виробництва. В Івано-Франківській області ГарантПлюсБуд - єдине підприємство яке виробляє продукцію на німецькому обладнанні ZENITH.

Для виготовлення нашої продукції ми проводимо контроль сировини на кожному етапі та ніколи не застосовуємо дешеві замінники. Якщо щебінь - то гранітний (тв.1300), якщо цемент - то марки 500, якщо барвник - то німецький Bayer (витримує дію УФ випромінювання, перепади температур).

граніт для бруківки
пісок для бруківки

Ми робимо все, щоб наша продукція служили вам довго. При виробництві використовуються тільки миті пісок та щебінь та цемент 500-ї марки - це все наближує водопоглинання до «0»!

Термін служби бруківки

А ви помічали що бруківка може служити від року до декількох десятків років?

Одна плитка розсипається під ногами, а інша тільки набирає міцність з часом. Одна стає сухою після дощу вже через декілька хвилин, а інша стоіть мокра декілька днів.

Вологопоглинання - це властивість матеріалів вбирати до себе воду. Неякісна бруківка зроблена саме з таких матеріалів і зрозуміло що волога і мороз зроблять свою справу - зруйнують будь який камінь.

якісна бруківка
Якість бруківки
Якість бруківки

Яку плитку обрати?

Виробник тротуарної плитки в Івано-Франківську ГарантПлюсБуд зарекомендував себе як Гарант якості. Вже понад 20 років підприємство виробляє бруківку та інші бетонні вироби. Продукцію охоче закуповують забудовники не тільки міста Івано-Франківська а й приватного сектору.

Гарантплюсбуд логотип
ТзОВ „ГарантПлюсБуд”
76008,м. Івано-Франківськ,
вул. Юліана Целевича, 4

garantplusifua@gmail.com


Тел: ‎(0342)58-41-72


Моб. тел: ‎067-344-51-88


Політика конфеденційності
Умови і додаткові послуги
  • Доставка автомобілем: 20-25 грн./км. пробігу + 250 грн. година простою.
  • Доставка автомобілем в межах міста –700-1000 грн/год.
  • Вантажні роботи – 35 грн./піддон. Застава за піддон: 60; 100грн.
  • Термін повернення на склад в Ценжів не більше десяти днів (мати з собою накладну).
  • Завантаження продукції виключно на бортові автомобілі ( самосвали тільки бортові)!

Ми у соцмережах

Виробництво: с. Ценжів,
Ів.-Франківської обл.
  • Вібропресована продукція, внаслідок незворотних хімічних реакцій при гідратації цементного зв’язного в бетоні, може мати білі висоли, що не впливають на якість продукції та зникають з поверхні виробів в процесі експлуатації в стандартних погодних умовах.
  • Можуть мати місце окремі виключення частинок органічного походження на поверхні бетонних виробів, що не впливають на якість продукції та зникають у процесі експлуатації від дії атмосферних впливів.
  • Допускаються неконтрастні відхилення у відтінках забарвленої поверхні бетонних виробів в межах однієї партії.