pixel FB

Догляд за бруківкою

Як зберегти привабливий вигляд тротуарної плитки і продовжити термін її експлуатації? Для цього потрібен належний догляд за бруківкою. Мається на увазі очищення покриття від бруду, бур'янів, плям. Догляд за бруківкою нескладний. Тут важлива регулярність і використання засобів, які не ушкоджують покриття.

Як очистити бруківку від цементу

Це проблематично, але можливо. Очистити бруківку від цементу можна застосувавши кілька способів: вологий, механічний, за допомогою спецзасобів. Якщо розчин ще не засох, поверхня очищується напором води. Для цього використовують миючі прибору високого тиску. Для видалення великих фрагментів цементу застосовується молоток і зубило. Аби покриття не пошкодилося, наносяться слабкі удари.

Як змити цемент з бруківки спеціальними засобами? Для цього використовується фосфорна кислота. Це ідеальне рішення, якщо на покритті залишилися «застарілі» плями. На плитку потрібно налити трохи речовини і через півгодини все прибрати. Нейтралізувати вплив фосфорної кислоти можна вапном.

Як очистити бруківку від цементу

Більш складним варіантом є методика піскоструминної обробки. Недолік методу - товщина плитки зменшується, що негативно позначається на загальному ресурсі покриття.

Хімія для бруківки

Якщо власник ділянки не доглядає за плиткою, покриття має непривабливий вигляд. На ньому з'являються плями, сліди від шин та інші забруднення. Для їх видалення використовуються хімічні засоби промислового виробництва, такі як наприклад:

Docker fasade. Хімічний розчин, який проникає глибоко в поверхню плитки і руйнує солі, що викликають утворення білого нальоту.

Docker zement. Засіб швидкої дії для змивання цементу.

ПММ Docker Mazbit Turbo. Універсальний засіб для важких жирних забруднень. Не містить кислоти, за кілька хвилин очищає плитку від будь-яких видів машинного масла.

HG видаляє цемент, вапно з плитки, бруківки, бетону.

Очищувач ДЕКАП СОЛС ГАРД. Глибоко і екологічно усуває забруднення з тротуару.

Барракуда 10К. Потужний засіб, який можна використовувати навіть взимку.

Як відмити масло з бруківки

Це поширене питання. Як відмити бруківку від масла, не пошкодивши покриття? Можна використовувати хімічні засоби, призначені для видалення таких забруднень. Якщо Ви не знаєте, як відмити машинне масло з бруківки, обов'язково ознайомтеся з інструкцією і дотримуйтеся всіх правил.

Швидко почистити бруківку від масла за допомогою підручних засобів. Вивести жирні плями з бруківки можна просто за допомогою піску. Якщо пляма виникла недавно, достатньо її посипати сухим піском і через 15 хвилин все змести віником. При необхідності процедура повторюється.

Як відмити масло з бруківки

А як вивести масло з бруківки харчовою содою і оцтом? Спочатку на свіжу пляму потрібно насипати трохи соди та полити оцтом, запустивши реакцію. Після цього покриття треба трохи пошкребти щіткою.

Як вивести машинне масло з бруківки за допомогою бензину? Для цього бензин додають в пісок і таким розчином обробляють покриття. Коли пісок висихає, його видаляють з поверхні. Далі бруківку обробляють хімічними засобами, такими як: рідина Oil Killer або Bremsreinieger. Їх застосовують для аналогічних випадків на АЗС. Як бачите, немає нічого складного в тому, як відчистити бруківку від масла.

Як вивести машинне масло з бруківки
як вивести масло з бруківки

Як очистити бруківку від трави

Це питання, яке часто виникає у власників котеджів. Отже, як боротися з травою на бруківці? Існує кілька способів. Коли бур'янів багато, використовуються хімічні засоби, так звані гербіциди. Якщо трава тільки почала проростати, її видаляють механічним способом або обдають окропом.

Як боротися з мохом на бруківці? Про це потрібно подбати заздалегідь. При укладанні плитки використовують геотекстиль або поліетиленову плівку.

Якщо на плитці періодично з'являється трава або мох, потрібно систематично промивати плитку сильним напором води. Вода змиває насіння рослин, тому їх повторна поява мінімізується.

Позбутися бур'янів можна і за допомогою спеціальної металевої щітки, або використвуючі спеціальний металевий гачок просто видалити її зі всіх швів.

як очистити бруківку від трави
як боротися з травою на бруківці
як боротися з травою на бруківці

Як вивести сіль з бруківки

Для видалення плям білого кольору використовуються хімічні засоби. Вони наносяться на покриття за допомогою валика або щітки. Через певний час розчин змивається. Залишки плям видаляються щіткою.

як вивести сіль з бруківки
як вивести сіль з бруківки хімія

Тепер Ви знаєте, як потрібно доглядати за бруківкою. Дотримуйтеся наших рекомендацій і своєчасно видаляйте бруд, траву, жирні плями з покриття. Тоді тротуарна плитка прослужить довго та буде радувати своєю красою!

Гарантплюсбуд логотип
ТзОВ „ГарантПлюсБуд”
76008,м. Івано-Франківськ,
вул. Юліана Целевича, 4

garantplusifua@gmail.com


Моб. тел: ‎067-344-51-88


Моб. тел: ‎066-427-67-00


Роздріб: ‎099-294-18-11


Політика конфеденційності


‎Послуги
Умови і додаткові послуги
  • Доставка автомобілем: 40 грн./км. пробігу + 250 грн. година простою.
  • Доставка автомобілем в межах міста – 1600-2000 грн/год.
  • Вантажні роботи – 35 грн./піддон. Застава за піддон: 120; 200грн.
  • Термін повернення на склад в Ценжів не більше десяти днів (мати з собою накладну).
  • Завантаження продукції виключно на бортові автомобілі ( самосвали тільки бортові)!

Ми у соцмережах
іконка сторінки Гарантплюсбуд у Facebook іконка сторінки Гарантплюсбуд в instagram

Виробництво: с. Ценжів,
Ів.-Франківської обл.
  • Вібропресована продукція, внаслідок незворотних хімічних реакцій при гідратації цементного зв’язного в бетоні, може мати білі висоли, що не впливають на якість продукції та зникають з поверхні виробів в процесі експлуатації в стандартних погодних умовах.
  • Можуть мати місце окремі виключення частинок органічного походження на поверхні бетонних виробів, що не впливають на якість продукції та зникають у процесі експлуатації від дії атмосферних впливів.
  • Допускаються неконтрастні відхилення у відтінках забарвленої поверхні бетонних виробів в межах однієї партії.
КАЛЬКУЛЯТОР
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗНИЖКИ ДО 20%
Згорнути

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Ваша заявка НЕ надіслана

Зателефонуйте нам будь ласка

066-427-67-00

Ми вам зателефонуємо

Вкажіть Ваш контакти

Отримати знижку 20%

* Знижки до 20% на всю продукцію зі складу!

Введіть номер телефону і ми Вам зателефонуємо для уточнення деталей замовлення

Калькулятор

Вкажіть розміри ділянки та оберіть тип плитки

Оберіть Колір
Вартість: грн
Змінити колір
Перевірте введені данні (ширина, довжина)